Програма забезпечення організаційної діяльності міської ради від 15.12.2020 року

На черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради було схвалено Програму забезпечення організаційної діяльності міської ради та виконавчого комітету на 2021-2023 роки.

Метою програми є забезпечення належного та ефективного впровадження організаційних заходів, підготовки та проведення державних, професійних свят та інших знаменних і пам’ятних дат на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади, відзначення та нагородження осіб підприємств, організацій, громадських об’єднань, товариств, закладів різних галузей та усіх форм власності, які зробили вагомий внесок у соціально-економічний, культурний та фізичний розвиток Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади, у реалізацію молодіжної політики та захисту дітей, за активну студентську творчу діяльність, високу професійну майстерність, мужність та відвагу, забезпечення захисту прав та інтересів міської ради та її виконавчого комітету в судовому порядку.

Загальний обсяг фінансування програми – 3 000 тис. гривень. Наступного року на програму виділять 1 000 тис.гривень. Гроші на реалізацію програми виділятимуть поетапно, відповідно до потреб.