Пропозиції роботи від роботодавців м.Мукачева та Мукачівського району збільшуються
Відділ економіки, опубліковано 17 вересня 2020 року о 15:21

В Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості щодня збільшується кількість пропозицій роботи - роботодавці зацікавлені в оперативному та якісному укомплектуванні кадрів. Станом на 17 вересня 2020 року нараховується близько 100 актуальних пропозицій роботи! Збільшується також і чисельність працевлаштованих громадян. За період з 01 серпня по 17 вересня 2020 року 136 безробітних осіб влаштувалися на роботу за сприяння міськрайонного центру зайнятості. Варто зазначити, що кількість зареєстрованих безробітних в Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості поступово зменшується, станом на 17.09.2020 їх число складає 1275 особи. Мукачівський міськрайонний центр зайнятості використовує широкий спектр послуг для забезпечення індивідуального підходу до кожного клієнта. Головними пріоритетами у роботі його фахівців є наповнення бази актуальних вакансій та надання допомоги у працевлаштуванні.

Так, у січні - серпні 2020 року послугами Мукачівського міськрайонного центру зайнятості щодо підбору персоналу скористалися 468 роботодавців, які надали інформацію про 1376 наявних вакансій. Всього за цей період укомплектовано понад 990 вакансій.