Протягом 2021 року депутати Мукачівської міської ради ухвалили 556 рішень
Міська рада, опубліковано 24 січня 2022 року о 15:42

Серед важливих рішень: «Про затвердження Положення про Раду села (сіл) старостинських округів Мукачівської міської територіальної громади». Це рішення сприятиме участі громадян у вирішенні питань місцевого значення, здійснення громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, належного представництва інтересів жителів сіл старостинських округів.

Також на одній з сесій міської ради затвердили Кодекс етики депутата Мукачівської міської ради. Рішенням сесії, Мукачівського міського голову уповноважили на підписання меморандуму про співпрацю. Рішення ухвалили з метою забезпечення ефективної взаємодії та співпраці стосовно проєктування та будівництва нового аеропорту в Закарпатській області.

Для надання дозволу державному підприємству «Фінансування інфраструктурних проєктів» Державного агентства інфраструктурних проєктів України на розроблення детального плану території для проєктування та будівництва аеропорту в Закарпатському регіоні на території Мукачівської громади, обмеженої населеними пунктами: місто Мукачево, село Павшино, село Нижній Коропець, село Шенборн та село Форнош депутати ухвалили рішення «Про розроблення детального плану території для проєктування та будівництва аеропорту в Закарпатському регіоні на території Мукачівської громади».