Протягом I кварталу 2022 р. матеріальну допомогу коштом Програми додаткового соціально-медичного захисту жителів Мукачівської міської ТГ на 2022-2024 роки отримали 577 мешканців на суму на суму 4 млн. 359,7 тис. грн.
Міська рада, опубліковано 27 травня 2022 року о 10:56

Протягом I кварталу 2022 р. матеріальну допомогу коштом Програми додаткового соціально-медичного захисту жителів Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки отримали 577 мешканців на суму на суму 4 млн. 359,7 тис. грн. по таким видам допомоги: одноразова матеріальна допомога особам з інвалідністю I-II групи, особам з інвалідністю ВВВ, учасникам бойових дій в Афганістані, учасникам АТО/ООС, ліквідаторам аварійна ЧАЕС, дітям загиблих в АТО/ООС до Дня Святого Миколая - 153 особам на суму – 153,0 тис. грн.; матеріальна допомога найбільш вразливим категоріям населення – 3 особам на суму 1,5 тис. грн.; матеріальна допомога на придбання гігієнічних підгузків (щомісячно) - 111 особам на суму – 44,4 тис. грн.; літнім людям з нагоди ювілею – 13 особам на суму 8,0 тис. грн.; матеріальна допомога громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах – 231 особам на суму 3 млн. 952,1 тис. грн.; допомога на поховання – 32 особам на суму 64,0 тис. грн.; матеріальна допомога породіллям, які на момент декретної відпустки працювали, навчалися, перебували на обліку в ММЦЗ - 1 особі на суму 2,0 тис. грн.; відшкодування УБД АТО/ООС, учасникам війни, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС вартості попередніх медичних оглядів при прийнятті на роботу, отримані посвідчення водія автотранспортних засобів, дозволу на право носіння та отримання зброї, довідки про перебування на диспансерному обліку у психіатра, сертифікату нарколога, особову медично-санітарну книжку - 5 особам на суму 1,7 тис. грн.; матеріальна допомога для придбання путівок на оздоровлення УБД – 1 особа на суму 7,0 тис. грн.; матеріальна допомога УБД для здійснення ремонтних робіт належного їм житла – 8 особам на суму 80,0 тис. грн.; в тому числі, поштові витрати – 3,6 тис. грн. В межах даної Програми передбачено 1, 5 млн.  грн. на видатки, пов’язані з наданням підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам з областей, для їх подальшого переміщування до країн ЄС з метою пошуку тимчасового притулку.