Протягом квітня адміністративна комісія при виконавчому комітеті міськради винесла 4 постанови на суму понад 17 тисяч гривень
Міська рада, опубліковано 10 травня 2022 року о 13:19

З 1 по 30 квітня юридичним відділом забезпечено проведення п’яти засідань адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради. Протягом квітня на розгляд комісії надійшло шість протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 152 та 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення. У результаті розгляду відповідних протоколів винесено шість постанов, з яких чотири постанови – про накладення адміністративних стягнень на загальну суму 17 340 грн, дві – про закриття провадження у справі.