Протягом трьох місяців муніципали склали 89 приписів щодо порушення правил благоустрою, 7 приписів – за встановлені з порушенням малі архітектурні форми та їх неналежне утримання
Міська рада, опубліковано 10 серпня 2021 року о 13:39

Щоденно інспектори управління муніципальної інспекції виявляють правопорушення та складають приписи щодо усунення виявлених правопорушень, а саме  приведення об’єктів  та елементів благоустрою міста до належного стану з визначенням строків проведення певних заходів, та контролювалось їх виконання.

Протягом трьох місяців за порушення Правил благоустрою міста Мукачево складено 52 адміністративних протоколи.

Також було видано 89 приписів щодо усунення виявлених   умов та причин, що сприяли  порушенню Правил благоустрою міста, порушення порядку здійснення господарської діяльності суб’єктами господарювання.

Окрім того, 7 приписів склали щодо неналежного утримання та встановлених без дозволу виданого в установленому порядку, малих архітектурних форм, із зазначенням вимоги виготовити відповідні дозвільні документи, або в добровільному порядку демонтувати їх, та привести в належний стан.

Після закінчення терміну приписів, вимоги яких не виконано суб’єктами господарювання, матеріали для прийняття рішення по 7 приписах про демонтаж малих архітектурних форм подані до виконавчого комітету Мукачівської міської ради.