Проведені навчальні заняття з питань організації цивільного захисту

Сьогодні, представники відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи Мукачівської міської ради взяли участь у навчальних заняттях з питань організації цивільного захисту в територіальних громадах Мукачівського району, які організовані Управлінням цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації спільно з Навчально-методичним центром цивільного захисту та  безпеки життєдіяльності Закарпатської області та Головним управлінням ДСНС у Закарпатській області. Під час навчань розглянуті наступні питання: організація оповіщення та інформування населення про загрозу або виникнення НС; планування діяльності територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ та її ланок; організація заходів з евакуації людей, матеріальних та культурних цінностей; утримання джерел зовнішнього протипожежного водопостачання; укриття населення в захисних спорудах ЦЗ та інші. Також практично ознайомилися з системою оповіщення, яка встановлена на будівлі Мукачівського районного управління ДСНС України в Закарпатській області та захисною спорудою цивільного захисту Мукачівської дистанції сигналізації та зв’язку регіональної філії «Львівська залізниця».