Проведено перше засідання комісії по присудженню Мукачівської міської премії ім. О. Духновича 2021 року
Відділ культури, опубліковано 16 грудня 2020 року о 10:34

З 1 жовтня по 1 грудня 2020 року у м. Мукачеві тривав прийом заявок на здобуття Мукачівської міської премії ім. О. Духновича у 2021 році. 15 грудня відбулося перше засідання комісії по присудженню Премії, під час якої члени комісії розглянули твори, роботи кандидатів представлені на здобуття Премії на відповідність номінаціям та прийняли рішення щодо допущення або недопущення творів, робіт до конкурсу шляхом обговорення та відкритого голосування.

Вашій увазі подаємо список претендентів на здобуття Премії у відповідних номінаціях:

Номінація «Художня література»

• Маргарита Меденці, письменниця, авторка поетичних та прозових збірок для дітей, журналістка.

На Мукачівську міську премію ім. О.Духновича номіновано збірку казок та історій для дітей середнього шкільного віку “Усміхнений будинок” (2018, видавництво “Патент”) та збірку віршів для дошкільнят і учнів молодших класів “Мудрий зайчик” (2019, видавництво “Карпати).

• Віталій Симонян (Горват), поет, прозаїк, композитор, співак та сценарист.

На Мукачівську міську премію ім. О.Духновича номіновано книгу «Філософія жіночої краси» (Мукачево, Карпатська вежа, 2016).

Номінація «Педагогічна діяльність»

• Володимир Волонтир, композитор, диригент, заслужений діяч мистецтв України, директор Мукачівської хорової школи хлопчиків та юнаків, викладач-методист, художній керівник і диригент хору хлопчиків та юнаків, член Національної спілки композиторів України;  Оксана Волонтир, викладач-методист Мукачівської хорової школи, хормейстер хору хлопчиків та юнаків, керівник молодшого хору хлопчиків

На Мукачівську міську премію ім. О.Духновича номіновано навчальний посібник-практикум Волонтир В.І., Волонтир О.Р. “Співає дитячий хор” (Ужгород, видавництво Карпати, 2016)

Номінація «Літературознавство та публіцистика»

• Олексій Фазекош, журналіст, адвокат, голова Ради адвокатів Закарпатської області, президент Асоціації захисту прав правників України, кандидат  юридичних наук.

На Мукачівську міську премію ім. О.Духновича номіновано публіцистичний відеопроєкт “Погляд Фазекоша” (2020 рік)

Номінація «Музично-виконавське мистецтво»

• Фольклорний народний колектив «Русна́ки» комунального закладу “Палац культури та мистецтв” Мукачівської міської ради (керівник Михайло Піров).

На Мукачівську міську премію ім. О.Духновича номіновано онлайн-концерт «SILVERLAND FOLK» (2020 рік)

• Рудольф Білак, заступник директора комунального закладу “Палац культури та мистецтв” Мукачівської міської ради, організатор творчої групи проєкту.

На Мукачівську міську премію ім. О.Духновича номіновано Музичний проєкт  «ONLINE TIME» (2020 рік)

• Михайло Станкович, самодіяльний композитор, автор-виконавець, відеоблогер.

На Мукачівську міську премію ім. О.Духновича номіновано авторські роботи, оприлюднені на ютуб каналі “Мішо Станкович” та “Volodymyr Park” (2013-2020).

Номінація «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво»

• Олександр Андялошій, художник-графік, заслужений архітектор України, член Закарпатської організації Національної спілки художників України, лауреат обласної премії в галузі образотворчого мистецтва ім. Й. Бокшая та А. Ерделі.

На Мукачівську міську премію ім. О.Духновича номіновано Графічні роботи із серії «Pro urbe» (2017-2020 роки).

• Тиберій Йонаш, художник, педагог, голова громадської організації “Ром-Арт”.

На Мукачівську міську премію ім. О.Духновича номіновано Живописний твір "Дівчина з квітами" (полотно, олія, 50х70, 2020 рік)

Номінація «Театральне мистецтво»

• Сірануш Матл, провідна актриса Мукачівського драматичного театру.

На Мукачівську міську премію ім. О.Духновича номіновано роль Оповідачки у виставі “Свято солодкої лободи” за п'єсою Лесі Степовички (2020 р.)

Комісія вивчатиме та обговорюватиме подані матеріали претендентів на здобуття Мукачівської міської премії ім. О. Духновича до 10 квітня 2020 року.