Проведено виробничу нараду з керівниками закладів культури та мистецтв
Міська рада, опубліковано 31 березня 2023 року о 10:01

Вчора начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради Михайло Лабош та начальниця відділу культури та молодіжної політики управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради Ірина Калій провели виробничу нараду з керівниками підпорядкованих управлінню закладів культури та мистецтв Мукачівської міської територіальної громади.

Керівники закладів були проінформовані про використання бюджетних коштів у І кварталі для забезпечення функціонування закладів культури і мистецтв та виплати заробітної плати їх працівникам.

Також було обговорено актуальні питання щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, питання ведення діловодства у закладах, архівування документів, наявність номенклатури справ, процес оцифрування трудових книжок тощо.

Під час зустрічі піднімалися також питання щодо матеріально-технічної бази закладів культури та проведення нагальних поточних ремонтів, учасники мали можливість обговорити поточні проблеми та можливі шляхи їх вирішення.

Акцентувалася увага присутніх і на виконання поточних планів, надання звітності у чітко визначені терміни, висвітлення інформації про роботу на офіційних сторінках закладів у соціальних мережах, проведення найближчих культурно-мистецьких заходів.

Зокрема, було обговорено проведення творчих звітів мистецьких закладів та святкування Днів міста у травні.