Прийняли бюджет Мукачівської міської територіальної громади на 2023 рік
Міська рада, опубліковано 22 грудня 2022 року о 12:17

Він становитиме майже 2,2 млрд. гривень.

Понад 800 млн. виділяємо на освітню галузь. Тому, що освітню субвенцію з держбюджету зменшують на 10%, ми компенсовуємо різницю, для того, щоби освітяни отримували стабільну заробітну плату.

Також передбачили виплату ще в цьому році всім освітянам премії за сумлінну працю.

Збільшено розмір премій та стипендій обдарованим учням і спортсменам міста, які вони отримуватимуть і у 2023 році.

Й надалі місто оплачуватиме навчання дітей у мистецьких школах.

Вперше прийнято програму підтримки волонтерського руху, яку ми розробили з фахівцями Ради Європи.

На ремонт доріг в громаді планується спрямувати 200 млн. та понад 70 млн. на придбання обладнання та техніки водоканалу для оновлення та прокладання мереж.

60 млн. виділяється на ремонт дахів багатоповерхівок.

На соціальний захист та соціальне забезпечення жителів мукачівців - майже 50 млн. гривень.

Таку ж суму отримає медична галузь для придбання нового обладнання.

Понад 42 млн гривень  виділять на культуру і мистецтво у 2023 році та 22 млн. на фізичну культуру та спорт.

Й надалі будемо підтримувати наших захисників. 128-ій окремій гірсько-штурмовій закарпатській бригаді виділили ще 10 млн. гривень.

Загалом з початку повномасштабної війни Мукачево вже виділило захисникам пів мільярда гривень.

Не зупиняємось. Будемо підтримувати й надалі всім чим зможемо.

Слава Збройним Силам України!