Рада збільшила військові видатки держбюджету
Секретаріат ради, опубліковано 01 червня 2022 року о 08:51

Верховна Рада прийняла законопроєкт №7413 про зміни до бюджету, які передбачають збільшення видатків загального фонду держбюджету на 287,09 млрд грн за рахунок здійснення додаткових зовнішніх запозичень.

За законопроєкт у другому читанні проголосували 299 народних депутатів.

Документ передбачає 5,82 млрд грн на програму "єПідтримка", що дасть можливість тим, хто подав заявку у березні отримати виплати.

Також передбачається збільшення видатків на національну безпеку та оборону - на 247,77 млрд грн, поповнення резервного фонду - 1,5 млрд грн, фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за різними пенсійними програмами, та дефіциту коштів Пенсійного фонду.

На надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам передбачене збільшення видатків для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг - 12,54 млрд грн.