Реконструкція спортивного майданчика по вул.Верді Джузеппе, 6 у м. Мукачево

Автором проєкту реконструкції спортивного майданчика по вул.Верді Джузеппе, 6, що буде реалізовано в рамках конкурсу Бюджету громадських ініціатив, являється Гокс Олеся Василівна. Хочемо зазначити, що автором, було запропоновано реалізувати за даною адресою мультиспортивний майданчик. Поданий проєкт мав місце реалізації на уже встановлених комунікаціях, що не відповідає вимогам і нормам ДБН. У зв’язку з цим було погоджено з автором проєкту заміну мультиспортивного майданчика на спортивний майданчик з комплексом тренажерів. На засіданні технічної ради №8 від 01.03.2021 року розглянуто ескізний проєкт та дано доручення проєктній організації провести кошторисний розрахунок вартості будівництва об’єкта.

На об’єкті планується встановити бігову доріжку, бруси, жим сидячи від грудей, батерфляй, повітряний ходок, орбітрек, тренажер для м’язів стегна, тренажер м’язів плечового пояса, спортивний комплекс «Воркаут».