Реконструкція спортивного та дитячого майданчика по вул.Толстого Льва, 35а у м.Мукачево

У 2020 році на конкурс бюджету громадських ініціатив було подано два проекти за адресою: м.Мукачево, вул.Толстого Льва, 35а на будівництво спортивних майданчиків з вуличними тренажерами. Авторами цих проєктів є Цігвінцева Анастасія Миколаївна та Домолега Оксана Юріївна. Оскільки подані проєкти знаходяться за однією адресою, прийнято логічне рішення про об’єднання поданих пропозицій в один проєкт. Крім того, влаштування мультиспортивного поля на ділянці з великою кількістю підземних комунікацій (по виявленому факту) та необхідності дотримання технічних норм щодо наближеності до забудови що існує, виявилось неможливим.

На черговому засіданні технічної ради розглянуто ескізний проєкт з реконструкції спортивного та дитячого майданчиків по вул.Толстого Льва, 35а та дано доручення проєктній організації провести кошторисний розрахунок вартості будівництва об’єкта.

На об’єкті планується облаштувати дитячий та спортивний майданчики. На дитячому майданчику планується встановити огородження та ігровий комплекс «Замок». На спортивному майданчику планується встановити бігову доріжку, орбітрек, повітряний ходок, спортивний комплекс «Воркаут», жим сидячи від грудей, батерфляй, а також тренажер для ніг. Доріжки до майданчиків будуть виконані з ФЕМ-покриття.