Результати архітектурно-містобудівної ради від 21 вересня 2021 року
Управління міського господарства, опубліковано 24 вересня 2021 року о 13:51

На засіданні архітектурно-містобудівної ради 21.09.2021 року відбувся розгляд проектної пропозиції опорядження фасадів пл.Духновича Олександра. Ескізними намірами визначено матеріали оздоблення, кольористика фасадів, впорядкування вивісок. Міською радою запроваджена Програма збереження історичного виду фасадів та/або дахів багатоквартирних будинків, що розташовані в межах зони історичного ареалу міста Мукачево, підтримки співвласників багатоквартирних будинків, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у проведенні капітального ремонту спільного майна (фасадів та/або дахів) у багатоквартирних будинках, що розташовані в межах історичного ареалу м. Мукачево. Програма передбачає фінансування робіт на будівлях які знаходиться в незадовільному технічному стані, такий стан може призвести до аварійної ситуації. Проектну пропозицію схвалити. Доручили відділу архітектури та містобудування УМГ оприлюднити на сайті Мукачівської міської ради затверджену паспортизацію фасадів для керування під час проведення ремонтно-будівельних робіт відновлення цінної забудови та естетичного середовища центральної частини міста. Особливу увагу приділити декоративним елементам, визначення кольористики, яка притаманна стилю будівлі.