Результати засідання архітектурно-містобудівної ради від 11.01.2022 року
Управління міського господарства, опубліковано 12 січня 2022 року о 17:13

На засіданні архітектурно-містобудівної ради 11.01.2022 року розглянуті та схвалені  звернення про надання містобудівних умов і обмежень  для проектування на наступні об’єкти:

• «Завершення будівництва багатоквартирного житлового будинку на 144 квартири з розширенням приміщень громадського призначення в підвальному поверсі по вул.Івана Франка бічна,12Б в м.Мукачево» ;
  • «Будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул.Яворницького Дмитра в м.Мукачево»;
  • «Будівництво торгово-офісних приміщень по вул.Данила Галицького,75 в м.Мукачево»;
  • «Внесення змін в МБУіО по вул.Митрополита Володимира,33 в м.Мукачево».

Відхилена проектна пропозиція будівництва магазину по вул.Берегівська,1 в с.Павшино на місці існуючих тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.