Результати засідання архітектурно-містобудівної ради від 12 жовтня 2021 року
Управління міського господарства, опубліковано 13 жовтня 2021 року о 16:45

На засіданні архітектурно-містобудівної ради 12.10.2021 року розглянуто та схвалено проектну пропозицію благоустрою території комунальної власності по вул.Лінтура, Петра, прилеглої до багатоквартирного житлового будинку по вул.Митрополита Володимира,33 з облаштуванням паркувальних місць. Рекомендовано відділу архітектури та містобудування надати вихідні дані на проектування по об’єкту будівництва адміністративно-торговельно-складської будівлі по вул. Пушкіна, 1 в с. Залужжя, а також по об’єкту реконструкції  квартири в житловому будинку по провул. Яворницького Дмитра,1. Відхилені звернення на доопрацювання,  щодо внесення змін в МБУіО на об’єкти будівництва за адресами  вул.Манайла Федора,39-41 та пл.Кирила і Мефодія,13, а також на об’єкт реконструкції частини гаражу під об’єкт для здійснення комерційної діяльності по вул.Кооперативна,24А. Відбулося обговорення про концептуальний розгляд забудови комерційними об’єктами  вздовж траси Київ-Чоп. Розглянуті проекти землеустрою щодо намірів зміни цільового призначення земельних ділянок. Погоджені паспорти опорядження фасадів будівель по вул.Миру,88, вул. Грушевського,22Б, вул.Миру,69 в м.Мукачево. За результатами розгляду ескізної пропозиції клубу Т.Масарика, щодо надання дозволу на розміщення пам’ятної дошки чеському письменнику Карлу Чапка в с. Барбово запропоновано змінити композиційне рішення розміщення  меморіальної дошки на фасаді будівлі бібліотеки. Дозвіл про встановлення пам’ятної дошки буде наданий за результатами розгляду на засіданні комісії з питань збереження історичної спадщини, найменування та перейменування вулиць, встановлення пам'ятних знаків в місті Мукачево та населених пунктів, що входять до складу Мукачівської міської територіальної громади.