Результати засідання архітектурно-містобудівної ради від 28.06.2022 року
Управління міського господарства, опубліковано 29 червня 2022 року о 11:37

На засіданні архітектурно-містобудівної ради 28.06.2022 року розглянуті звернення про надання містобудівних умов і обмежень для проектування на наступні об’єкти:

• «Будівництво торгових приміщень з надбудовою житлових квартир  по вул. Росвигівська, 2 в м.Мукачево»;
  • «Реконструкція  нежитлового приміщення №2 та квартири №6  під квартиру за адресою вул.Валленберга Рауля, 12 в м.Мукачево»;
  • «Реконструкція котельні під фізкультурно-спортивний комплекс за адресою вул.Апостола Данила, б/н в м.Мукачево»;
  • «Будівництво 3-х поверхового зблокованого житлового будинку  по вул.Мічуріна Івана,1Б в м.Мукачево»;
  • «Реконструкція квартир №18 та №19 під магазин з надбудовою квартир за адресою пл.Кирила і Мефодія,27 в м.Мукачево».

Переважна кількість проєктних пропозицій відхилена на доопрацювання, з рекомендаціями приведення ескізних намірів  у відповідність до містобудівної документації місцевого рівня та  урахуванням змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій.

Погоджено паспорт опорядження фасадів будівель за адресами вул. Габермана Самуїла, 22 та вул. Штефана Августина,17.

Відхилена проектна пропозиція влаштування каркасного навісу біля комплексу ТОВ «Мукачівський міськкоопторг» по вул. Габермана Самуїла, 5 на земельній ділянці комунальної власності.

Опрацьована концепція будівництва ресторану харчування в дорозі AUTO GRILL по вул. Лавківська,1В в м.Мукачево.

Підтримано проєктну пропозицію паспорта відкритої тераси біля кав'ярні вул. Коменського Яна Амоса, 45А м.Мукачево.