Результативність роботи інспекторів управління муніципальної роботи за рік
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 10 січня 2022 року о 13:34

З 01.01.2021р. по 31.12.2021р. інспекторами з паркування Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради здійснювалося патрулювання території міста Мукачева з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи, а також складено 15 884 постанови за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксованих в автоматичному режимі. Загальна сума накладених стягнень без врахування пільгового періоду для оплати всіх постанов становить близько 5 400 560 грн, а з врахуванням пільгового періоду в якому порушники мали змогу оплатити 50% розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня вчинення правопорушення становить 2 700 280 грн. з яких протягом минулого року до бюджету міста надійшло 2 321 944 грн. Тобто майже 85% постанов винесених інспекторами з паркування були сплачені протягом десятиденного терміну з дня вчинення правопорушення в добровільному порядку.

За минулий рік інспекторами Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради було видано 650 приписів щодо усунення виявлених умов та причин, що сприяли порушенню Правил благоустрою міста, порушення порядку здійснення господарської діяльності суб’єктами господарювання. Також за даний період за порушення «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м. Мукачево» складено 250 адміністративних протоколів, які направлено на розгляд до адміністративних комісій для прийняття рішення по суті за місцем проживання порушників.