Результати засідання адміністративної комісії від 15 травня 2023 року
Юридичний відділ, опубліковано 19 травня 2023 року о 09:31

15 травня 2023 року відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради, на розгляд якої було винесено 19 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених статтями 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» та 154 «Порушення правил утримання собак і котів» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За результатами розгляду протоколів комісією прийнято 19 постанов, з них 18 про визнання осіб винуватими у вчиненні адміністративних правопорушень та застосування адміністративних стягнень у вигляді штрафів на загальну суму 6970 гривень, а також 1 постанова  про закриття провадження у справі про адміністративне правопорушення, що прийнята у зв’язку із наявністю обставини, що виключає провадження в справі про адміністративне правопорушення.