Рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради затверджено положення про субланку Мукачівської міської територіальної громади
Міська рада, опубліковано 21 лютого 2023 року о 13:16

З метою  реалізації заходів цивільного захисту щодо захисту населення і територій у разі загрози виникнення або при виникненні надзвичайних ситуацій на території Мукачівської міської територіальної громади, відповідно внесених змін до Кодексу цивільного захисту України, рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради утворено субланку Мукачівської міської територіальної громади Мукачівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Закарпатської області та затверджено  її Положення.