Рішенням сесії затверджено передавальний акт Мукачівської дитячої школи мистецтв № 1 ім. С. Ф. Мартона, що припиняється в результаті реорганізації шляхом злиття
опубліковано 20 серпня 2020 року о 12:33

У зв'язку з реорганізацією двох мистецьких шкіл міста шляхом злиття, депутатами Мукачівської міської ради затверджено рішення “Про затвердження передавального акта Мукачівської дитячої школи мистецтв № 1 ім. С. Ф. Мартона, що припиняється в результаті реорганізації шляхом злиття”, згідно з яким всі матеріальні цінності даного закладу, будуть передані на баланс правонаступника усіх майнових прав та обов'язків - комунального закладу «Мукачівська дитяча школа мистецтв ім. С. Ф. Мартона» Мукачівської міської ради. А саме: майно, загальною кількістю 1877 (одна тисяча вісімсот сімдесят сім) одиниць на суму - 2 960 757,92 (два мільйона дев’ятсот шістдесят тисяч сімсот п’ятдесят сім грн. 92 коп.) гривень.
За результатами обстеження комісії з реорганізації також встановлено, що об'єкти передачі на момент візуального обстеження, знаходяться у задовільному стані та придатні для подальшого використання у новоствореному комунальному закладі.

Відділ культури Мукачівської міської ради