Рішенням виконавчого комітету встановили опіку над дитиною-сиротою
Служба у справах дітей, опубліковано 15 грудня 2020 року о 10:36

Турбота про дітей, які втратили батьків, є один з найважливіших напрямків діяльності Мукачівської територіальної громади. Влада міста поряд із забезпечення соціальних стандартів намагається в першу чергу зберегти для кожної такої дитини сімейне оточення з тим, щоб рідні люди теплом та турботою допомогли малечі подолати біль втрати. Тому діти-сироти за наявністі найменшої можливості влаштовуються під опіку та піклування одного з родичів, який має належні матеріальні умови, досвід виховання дітей, позбавлений негативних звичок, а головне, якому вдалося знайти шлях до серця дитини. Тому і рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради, прийняте 15.12.2020 року на його черговому засіданні, не стало виключенням. Відповідно до нього ще одна дитина внаслідок смерті батьків влаштована під опіку.  Її опікуном стала доросла сестра, яка вже має власну сім’ю та дітей.