Рівень дитячої злочинності знизився
Служба у справах дітей, опубліковано 10 грудня 2020 року о 13:37

Упродовж одинадцяти місяців поточного року на території міста Мукачева дітьми скоєно 19 кримінальних правопорушень. За аналогічний період минулого року 25, тобто рівень дитячої злочинності  знизився. Неповнолітні вчинили 8 крадіжок, 4 грабежі, 1 розбій, 3 - умисне нанесення легких тілесних ушкоджень, 1 - умисне нанесення середньої тяжкості тілесних ушкоджень та 2 - незаконне носіння холодної зброї. Загалом у кримінальних злочинах взяли участь 18 підлітків, з яких 14 - мешканці м. Мукачева, 4 - Мукачівського і Свалявського районів та м. Берегова. Один правопорушник вчинив  п'ять злочинів, другий - два.

Із загальної кількості правопорушників, на час вчинення злочинів, 7 були учнями загальноосвітніх навчальних закладів, 11 дітей навчались та навчаються в коледжах і закладах професійно - технічної освіти; 5 неповнолітніх виховуються у повних сім'ях, 11 - у сім'ях з одним із батьків, 2 дітей, позбавлені батьківського піклування, знаходиться на повному державному утриманні коледжів.

З метою профілактики злочинності та правопорушень серед дітей міста службою у справах дітей Мукачівської міської ради проведено профілактичні заходи з дітьми, які скоїли злочини їх батьками та законними представниками, взято участь  у судових  засіданнях. Вирішено питання організації виховної та профілактичної роботи за місцем навчання дітей, які вчинили злочини.