«Різдвяне диво» представили у Палаці культури і мистецтв
Міська рада, опубліковано 13 лютого 2023 року о 10:13

Вчора, 12 лютого, у Мукачеві з аншлагом у залі Палацу культури і мистецтв було представлено благодійну виставу-мюзикл для всієї родини «Різдвяне диво». Спектакль, який вже представлено майже у 40 країнах світу, мукачівцям презентував Благодійний фонд «Мрія».

Чарівне дійство розпочалося виступом вокального та танцювального колективів, а далі на маленьких, юних і дорослих глядачів чекала емоційна п’єса за мотивами казки Ганса Крістіана Андерсена «Дівчинка із сірниками». І, хоча, протягом усієї вистави зі сцени лунала лише англійська мова, мукачівці, за допомогою субтитрів, яскравих декорацій та майстерності молодих акторів змогли поринути у казкову і затишну атмосферу.

Щиру подяку артистам за подаровані позитивні емоції та гарний настрій, а глядачам за відкриті серця і віру у диво, висловила начальниця відділу культури та молодіжної політики управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради Ірина Калій.