Розклеювання оголошень у невстановлених місцях – заборонено!
опубліковано 06 липня 2020 року о 13:57

Щоденно інспектори управління муніципальної інспекції стежать за порядком в місті та виявляють різного роду порушення, які фіксують адміністративними матеріалами та притягують винних осіб до відповідальності.

Так, днями, в ході патрулювання інспектори групи швидкого реагування помітили дівчину, яка розклеювала оголошення на стовпах та дверях під’їздів одного з мікрорайонів міста. Дівчині було зроблено усне зауваження та повідомлено, що розклеювати оголошення можна тільки у відведених місцях, на що інспектори отримали схвальну відповідь та зобов’язання припинити порушення. Але через деяких час дану особу було помічено вже в іншому мікрорайоні за тими ж самими діями, а саме розклеюванням оголошень. В свою чергу інспекторами було складено адміністративний протокол на мешканку міста за ознаками ст. 152 КУпАП та за порушення п. 13.1.19 Правил благоустрою. На разі матеріали готуються до передачі на адміністративну комісію для прийняття рішення по суті. Нагадаємо що згідно ст. 152 КУпАП стягнення за порушення правил благоустрою населених пунктів сягає від 340 до 1360 грн для фізичних осіб та від 850 до 1700 грн. для юридичних осіб.

Тож будьте уважні та не нехтуйте законами та правилами за для збереження чистоти рідного міста та власних коштів.

Управління муніципальної інспекції