Роз’яснення щодо одержання одноразової допомоги «пакунок малюка»
опубліковано 08 липня 2020 року о 06:29

В управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міськради надають інформацію щодо видачі «пакунку малюка».

Так, керівниця управління Наталія Зотова повідомляє, що матері, які народжували в пологовому відділенні Мукачівської ЦРЛ впродовж останнього місяця не отримували пакунку малюка. Постанова, яка регулює порядок його надання вказує, що в такому випадку жінки повинні звертатись до соцзахисту, писати відповідну заяву, долучати довідку, яка підтверджує факт народження дитини, свідоцтво про народження дитини і тоді цей пакунок отримують через управління соціального захисту. Зараз цю процедуру спростили, тож жінкам до установи звертатись більше не потрібно. Медики самостійно надають списки породіль з підтвердженням народження дитини.

На сьогоднішній день надійшло понад півтори сотні таких звернень, проте ми не знаємо коли надійдуть пакунки. Це відбудеться не раніше ніж через 2-3 тижні. Ми обов’язково повідомимо кожного, коли пакунок прибуде в Мукачево.

Нагадуємо, що до Мукачівського управління праці та соціального захисту населення повинні звертатись жінки, що мешкають і в місті, і на території Мукачівської ОТГ. «Крім того, жительки Мукачева отримують додатковий пакунок від громади міста. Ми внесли зміни у програму соціально-медичного захисту, тож тепер матусям з приєднаних сіл Мукачівської ОТГ надаємо допомогу в розмірі 1000 гривень. Для отримання грошей потрібно писати заяву до філії ЦНАПу вашого села», - зазначає Наталія Зотова.