Шановні фермери Мукачівськоі міськоі територіальної громади!!!
Відділ економіки, опубліковано 19 червня 2021 року о 16:02

Фермер - це не тільки професія, це життєве покликання. Ваша праця - не просто робота на землі, а дбайливе господарювання, колосальна напруга сил і повна самовіддача. У фермерстві втілилися кращі риси господарювання – працьовитість, стійкість, активна громадянська позиція, соціальна відповідальність і патріотизм.

Своєю невтомною працею ви вносите відчутний внесок в розвиток аграрної галузі нашої громади. Адже не лише розвиваєте сільську економіку, створюєте нові робочі місця, але і підтримуєте традиції і культуру рідної громади.

Дякуємо вам за відданість обраній справі!

З нагоди професійного свята - Дня фермера, щиро бажаємо благополуччя, багатих врожаїв і міцного здоров'я Вам і вашим близьким!