Шановні мукачівці та гості нашого міста!
Міська рада, опубліковано 16 квітня 2021 року о 11:18

22 квітня о 16:00 годині в стінах Мукачівського історичного музею, а саме в картинній галереї (верхній двір, 2 поверх) відбудеться відкриття виставки художниці Оксани Брензович «Неприборкана енергія».

Наближена до неба Земля! Саме такими словами хочеться описати благодатний карпатський край. Усе, що довкола, здатне захоплювати, надихати та дарувати енергію.

Саме енергію землі, жінки, матері, можна відчути в роботах молодої, але вже такої знаної мисткині О. Брензович. Виставка «Неприборкана енергія» увібрала в собі роботи виконані за останні 2,5 роки. Натхненна красою краю мисткиня щоразу повертається до відтворення цієї невичерпної енергії на полотні.

Вже не раз можна було споглядати роботи О. Брензович на тему карпатських пейзажів на різних виставках міст: Києва, Івано-Франківська, Ужгорода. З кожною новою роботою, новою виставкою розумієш, що жіноча енергія здатна до особливої передачі чи то сприйняття кольорів та сюжетів. Самобутність у всьому!!! Спробуйте зануритися емоційно в кожну роботу. Відчути енергію жінки. Насолодитися прекрасним, чи навіть відчути запах квітів, нестримний гірський вітер та ласкаве сонячне проміння.

Щиро запрошуємо на відкриття виставки!