Щира подяка всім хто допомогає зустріти дітей з Дніпропетровщини
Міська рада, опубліковано 18 квітня 2022 року о 16:18

Управління соціального захисту населення Мукачівської міської ради висловлює щиру подяку усім, хто відгукується і допомагає гідно зустріти діточок з сиротинців та будинків сімейного типу, які евакуйовані з Дніпропетровщини і транзитом проїжджають через Закарпаття. Загалом, Мукачево зустріло і допомогло дістатися до кордону уже шістьом групам майже по 200 осіб. Усіх їх очікували за кордоном благодійники, які висловили побажання надати тимчасовий притулок на час війни в Україні. Остання група дітей, через непередбачувані обставини змушена була залишитися в Мукачеві на добу. Це ще більше згуртувало мукачівців і спільними зусиллями ми змогли не просто зустріти, а подбати про ночівлю, харчування та дозвілля діточок.

"Мукачівпастранс", ФОП Русин В.Й., ФОП Бахтін В.О. – дякуємо за автобуси; Міжнародний фонд охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA – за продуктові набори в дорогу, за надання дітям психологічної допомоги та організацію локальних ігрових занять; БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЦІЛЬ ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО" - за допомогу продуктами; Угорський дім ім. М. Мункачі, Ресторан "Монархія", благодійна католицька організація "Карітас Санкта Єлізабета" – за смачну гарячу вечерю та сніданок; КНП "ЦПСМД Мукачівської міської ТГ" – за необхідні ліки;  волонтерам, які працюють на вокзалі – за злагодженість у роботі; працівникам Мукачівського залізничного вокзалу – за підтримку, розуміння та за надану залу очікування; усім людям у формі - за те, що допомагали знімати діток з потяга і дарували усім нам спокій; Управління муніципальної інспекції Мукачево – за безпеку діток; нашій Патрульній поліції – за супровід колон автобусів до кордону і під час пересування містом; усім пасажирам вокзалу, які не могли залишатися осторонь і допомагали нести діток та їхні речі; управлінню освіти, культури, молоді та спорту - за організацію ночівлі, побуту, гарячого обіду та вечері; Мукачівському драматичному театру - за виставу для діток; Олександру Шершуну та Максиму Адаменку - за цікаву екскурсію містом; фахівцям нашого управління та Центру надання соціальних послуг за вмілу організацію і чітку координацію; владі міста – за беззаперечну підтримку діток і сприяння у всьому! Дякуємо, ЛЮДИ!