Щоденна робота інспекторів з паркування
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 05 серпня 2021 року о 09:42

Протягом двох місяців інспекторами відділу паркування Управління муніципальної інспекції складено більше двох тисяч повідомлень про притягнення водіїв до адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху. Більш ніж половина сплатили штраф до 10 днів з моменту винесення постанови, а відтак лише 50% від суми штрафу. Правопорушення фіксувалися як за скаргами громадян, так і виявлені інспекторами в ході патрулювання містом. Хочемо зазначити, що впродовж останнього півріччя водії в цілому стали дедалі обачнішими при паркуванні своїх автівок, але все ж є ще над чим працювати. Разом з тим слід зауважити, що правопорушення фіксуються не тільки в центральній частині міста, хоч саме там найбільша їх концентрація, а й в спальних районах. Через неуважність або, можливо, зухвальну нахабність, водії паркують транспортні засоби на пішохідних переходах, тротуарах та автобусних зупинках, зелених зонах тощо. Порушення фіксуються згідно з чинним законодавством, а водії сплачують штрафи за для уникнення направлення постанов до виконавчих органів.

Управління муніципальної інспекції вже вкотре звертається до громадян і закликає паркувати свої авто з дотриманням всіх правил дорожнього руху.