Щодо надання одноразової фінансової допомоги для відкриття власної справи учасникам АТО та ООС
опубліковано 01 липня 2020 року о 12:55

Центром надання адміністративних послуг Мукачівської міської ради приймаються документи щодо надання  учасникам антитерористичної операції та учасникам об’єднаних сил, відкрити свою власну справу. Розмір допомоги складає 50 тисяч гривень.

Термін для надання необхідних документів розпочнеться з 1 липня і триватиме до 3 серпня 2020 року.

Бажаючі взяти участь у конкурсі повинні подати визначений Програмою перелік документів, а саме:

– копія паспорта громадянина України заявника;

– копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника;

– довідка про відкриття рахунку в банку;

– копія документа особи, що підтверджує статус учасника антитерористичної операції, учасника операції об’єднаних сил.

– заповнена відповідна інформація згідно форми в засканованому до публікації додатку.

Заявником можуть бути надані інші документи, пов’язані з реалізацією проєкту.

Документи просимо надавати в Центр адміністративних послуг Мукачівської міської ради за адресою (м.Мукачево, пл.Духновича Олександра, 2.)

З усіх питань за консультаціями можна звернутись, за номерами телефонів – 5-42-90, 2-30-63, 0503666050