Щодо отримання нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, розміщених в Мукачівській міській територіальній громаді
ЦНАП, опубліковано 17 серпня 2022 року о 17:24

Наказом Мінагрополітики від 24.06.2022 № 376 «Про затвердження усереднених показників нормативної грошової оцінки земель» затверджено усереднені показники нормативної грошової оцінки земель (НГО) на одиницю площі та встановлено, що усереднені показники НГО земель на одиницю площі застосовуються у період дії воєнного стану.

Наказом Держгеокадастру України від 11.08.2022 № 225 затверджено Перелік адміністративно-територіальних одиниць, у яких неможливе надання витягу про НГО окремої земельної ділянки. В даному переліку зазначено Закарпатська область.

Таким чином отримати витяг про НГО окремих земельних ділянок, розміщених в Мукачівській ТГ, на даний час неможливо. При цьому через ЦНАП Мукачівської міської ради можна отримати довідку Держгеокадастру про усереднені показники НГО по конкретній земельній ділянці на одиницю площі.