Щотижневий відеозвіт заступниці начальниці Управління праці та соцзахисту населення м.Мукачева Людмили Бандурчак
опубліковано 04 червня 2020 року о 11:08

34 жителі Мукачівської ОТГ отримають допомогу на загальну суму 928 тисяч 500 гривень
Адресну матеріальну допомогу надають на дороговартісне лікування та реабілітацію громадян, матеріальний стан яких не дозволяє їм самостійно оплатити ці витрати. Також, для інвалідів I та II групи, одиноких літніх людей і осіб, які опинилися в складних життєвих ситуаціях і, внаслідок свого матеріального стану не можуть подолати їх самостійно. Допомогу виділяють в рамках Програми додаткового соціально-медичного захисту жителів Мукачівської міської ОТГ.