Схвалено програму забезпечення членства Мукачівської міської ради в Асоціаціях на 2021 рік
Міська рада, опубліковано 29 квітня 2021 року о 10:41

Депутати ухвалили рішення на черговій сесії міської ради. Метою програми є забезпечення у 2021 році продовження членства Мукачівської міської ради у Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України». Також, дана програма дасть можливість вступу Мукачівської міської ради до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування.

«Асоціація відкритих міст». це дозволить Мукачівській міській територіальній громаді швидко розвиватися у сфері ІТ та мати свої «історії успіху», використовувати найсучасніші та найбезпечніші продукти. Крім того, Місцева асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст» сприятиме популяризації Мукачівської міської територіальної громади як провідної громади е-врядування і поширення практичного досвіду е-рішень Мукачівської міської ради на всю Україну. На забезпечення членства громади у даних асоціаціях у 2021 році спрямують близько 170 тисяч гривень.