Схвалено зміни до Програми фінансування містобудівної та землевпорядної документації
Управління міського господарства, опубліковано 22 червня 2021 року о 12:21

З метою забезпечення заходів з розроблення земельної та містобудівної документації, яка дасть новий інтегрований інструмент управління територією та ресурсами Мукачівської міської територіальної громади 22 червня 2021 року на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради прийнято рішення Про схвалення змін до «Програми забезпечення діяльності Мукачівської міської  територіальної громади у сфері містобудування, архітектури, земельних відносин та комунальної власності на 2020 - 2022 роки (в новій редакції)», затвердженої рішенням 6 сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання №272 від 25.03.2021. Програмою передбачено виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель.  Інвентаризація земель проводиться з метою встановлення місця розташування об'єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням.