Сімейні лікарі Мукачева надають необхідні лікарські рецепти вимушеним переселенцям
Міська рада, опубліковано 04 березня 2022 року о 09:15

Якщо ви отримали електронний рецепт від свого сімейного лікаря за програмою "Доступні ліки" ви можете отримати їх в аптеках Мукачівської громади

Якщо ви не можете сконтактувати зі своїм сімейним лікарем зверніться в одну з амбулаторій медичного центру "Сім'я". Лікар випише рецепт, ліки можна отримати в аптеках міста.

Хворим на цукровий діабет потрібно звертатися в Діагностичний центр Лікарні святого Мартина за адресою м. Мукачево вул. Грушевського 29, телефон: 0800 503 118 (для з'єднання 2).

Інсулін за рецептом можна отримати в аптеках:

• Соціальна аптека (вул. Грушевського 29)
  • "Хустфарм" (вул. Духновича 3)
  • Аптеки "ДС", "3і" (вул. Пирогова, біля входу в лікарню)

Якщо ви потребуєте гемодіалізу або лікування від онкологічних захворювань звертайтеся в будь-яку з амбулаторій медичного центру "Сім'я", лікарі нададуть всю необхідну допомогу, ліками медичні заклади забезпечені повною мірою.