«Smart City»: торік Мукачево визнано найкращим цифровим та мобільним містом 2020-року
Міська рада, опубліковано 03 лютого 2021 року о 16:00

2020 року створено веб-портал «Smart City» Мукачівської територіальної громади, завдяки якому проводиться:

• інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності;
  • прозоре висвітлення інформації діяльності;
  • оперативне висвітлення подій та планів;
  • інформування громадськості про місцеві програми розвитку;
  • розміщення проєктів нормативно-правових актів для громадського обговорення та прийнятих правових-правових актів;
  • зручний пошук інформації для громадян, суб’єктів господарювання, органів влади та місцевого самоврядування;
  • анонсування запланованих заходів;
  • двосторонній зв'язок з громадськістю;

У жовтні 2020 року на Kyiv Smart City Forum-2020 міжнародні та вітчизняні експерти відзначили місто Мукачево в номінаціях «Найкраще мобільне місто» та «Найкраще цифрове місто» з населенням до 100 тис. чоловік. Також торік, Міністерство цифрової трансформації проводило конкурс «Дієва громада». Участь у конкурсі взяло близько 700 міст та громад. Мукачево отримало перемогу у номінації «Розбудова цифрової громади»