Сьогодні 19 серпня відбулося засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики
Секретаріат ради, опубліковано 19 серпня 2021 року о 14:11

Депутати розглянули питання порядку денного, а саме:

1. Про затвердження Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг Мукачівської міської ради».
  2. Про затвердження структури, штату та чисельності Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Мукачівської міської ради».
  3. Про затвердження Положення про щомісячні стипендії Мукачівської міської ради у галузі культури для обдарованих і талановитих дітей та молоді Мукачівської міської територіальної громади (нова редакція).
  4. Про затвердження списку обдарованих і талановитих дітей та молоді Мукачівської міської територіальної громади, стипендіатів Мукачівської міської ради у галузі культури на 2021-2022 навчальний рік.
  5. Про визначення балансоутримувача майна.
  6. Про затвердження Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань мешканцям Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  7. Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров'я Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  8. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  9. Про затвердження Програми  організації  громадських оплачуваних робіт для молоді у вільний від навчання час на 2022-2024 роки.
  10. Про затвердження Програми подарунки для дітей закладів освіти Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  11. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Мукачівської міської   територіальної громади на 2022-2024 роки.
  12. Про затвердження Програми впровадження молодіжної політики Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  13. Про затвердження Програми організації безкоштовного харчування дітей пільгових категорій та учнів 1-4 класів у закладах освіти Мукачівської міської  територіальної громади на 2022-2024 роки.
  14. Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади

Та рекомендували винести на розгляд сесії міської ради.