Сьогодні, 25 січня відбулось засідання постійної комісії з питань комунальної власності та земельних відносин
Секретаріат ради, опубліковано 25 січня 2022 року о 15:04

Депутати розглянули питання порядку денного, а саме:

1. Про надання дозволу на списання основних засобів комунального підприємства.
  2. Про визначення земельної ділянки для продажу на земельних торгах та виготовлення документації із землеустрою.
  3. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.
  4. Про передачу земельних ділянок у постійне користування.
  5. Про припинення ТОВ ВК «МОНІНВЕСТ» права постійного користування земельною ділянкою на території Мукачівської міської територіальної громади.
  6. Про припинення ПАТ «Мукачівська трикотажна фабрика «МРІЯ» права постійного користування земельною ділянкою на території Мукачівської міської територіальної громади.
  7. Про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду та укладання договорів оренди земель комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади.

Наступне засідання комісії відбудеться завтра об 11:00 год.