Сьогодні 27 жовтня відбулося засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики
Секретаріат ради, опубліковано 27 жовтня 2021 року о 14:27

Депутати розглянули питання порядку денного, а саме:

• Про затвердження передавального акту Відділення соціальної допомоги вдома управління соціального захисту населення Мукачівської міської ради, що припиняється в результаті реорганізації шляхом перетворення у Комунальну установу «Центр надання соціальних послуг Мукачівської міської ради».
  • Про внесення змін до Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань та при наданні спеціалізованої та високоспеціалізованої стаціонарної медичної допомоги мешканцям Мукачівської міської територіальної громади на 2020-2022 роки (нова редакція), затвердженої рішенням 77 сесії Мукачівської міської ради 7 скликання від 23.04.2020р. №1869 зі змінами.
  • Про затвердження Статуту Мукачівської міської комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Мукачівської міської ради Закарпатської області у новій редакції.

та рекомендували винести на розгляд сесії міської ради.

Питання «Про надання згоди на отримання кредиту (овердрафту) ММКП "Соціальна аптека"» зняли з розгляду на доопрацювання, у зв’язку неповним пакетом документів.

Під час опрацювання питання «Про створення Молодіжної ради при Мукачівській міській раді та затвердження Положення про молодіжну раду при Мукачівській міській раді» виникла необхідність змінити назву на «Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування складу молодіжної ради при Мукачівській міській раді».