Сьогодні на сесії міськради були внесені зміни до бюджету на 2021 рік
Фінансове управління, опубліковано 25 листопада 2021 року о 15:55

На черговій сесії, що відбулася 25 листопада 2021 року, депутати Мукачівської міської ради 8-го скликання своїм рішенням, беручи до уваги пропозиції головних розпорядників коштів до бюджету Мукачівської МТГ на 2021 рік внесли наступні зміни:

Враховуючи факт перевиконання дохідної частини загального фонду бюджету, визначений за підсумками січня - жовтня 2021 року, розподілено кошти в сумі 12 680,3 тис. грн., які спрямовано:

• на Програму додаткового соціально-медичного захисту жителів Мукачівської міської територіальної громади на 2020-2022 роки;
  • на реалізацію Програми забезпечення прав окремих пільгових категорій громадян з числа жителів Мукачівської міської територіальної громади на пільговий проїзд та пільговий телефонний зв’язок;
  • на реалізацію Програми реформування та підтримки водопровідного та каналізаційного господарств на території Мукачівської міської територіальної громади;
  • на реалізацію  програми благоустрою території Мукачівської міської територіальної громади;
  • на заробітну плату з нарахуваннями працівникам органам виконавчої влади.

Також затвердили зміни до розподілу бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах місцевого бюджету (у межах загального обсягу) за головними розпорядниками коштів бюджету, зміни до переліку об’єктів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів бюджету розвитку та зміни до переліку місцевих (регіональних) програм, які фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету.