Сьогодні Незалежний проект «Театральна біржа» представить дві вистави
Міська рада, опубліковано 25 травня 2022 року о 08:37

25 травня, вже традиційно, у Мукачівському драматичному театрі - День Незалежний проект "Театральна Біржа" (м. Київ), який покаже мукачівцям та гостям міста дві вистави:

• 12.00 – дитяча вистава "Пітер Пен і всі, всі-всі ...". Маленькі глядачі зустрінуться з казковим героєм Пітером Пеном і його численними друзями. Маленького хлопчика, у якого в друзях є феї, і який може навчити всіх бажаючих літати, створив шотландський письменник сер Джеймс Баррі.
  • 18.00 – міфологічний фарс за твором Ю. Марцинкявічуса "Ікар". Режисерка-постановниця, авторка сценічного простору та пластичного рішення - Валерія Демченко.

Люди завжди спрямовували свій погляд у небо; з давніх-давен мріяли літати. Але люди не можуть літати, тому більшість яка це усвідомила, намагається зацькувати, образити, навіть вбити тих хто пробує побороти тяжіння землі… Диваки, які вміють по справжньому любити, розуміють що таке політ і, навіть, відчувають крила за спиною. Але як багато тих, хто із заздрості, нікчемності, сірості намагаються ці крила зламати.

Ікар – символ любові і стрімкого польоту людської душі до незвіданого, надприродного де відкриваються світи до щастя. А, може, і зовсім немає потреби літати ?...

"Ікар" - вистава окрилених людей і... для окрилених людей. Творці і актори вистави вірять, що світ потребує окрилених людей.

50 % отриманих коштів від продажу квитків на вистави, які проходять на сцені Мукачівського драматичного театру передається 128 окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді.

З питань придбання квитків звертатися за телефоном - 095 145 67 35.