Сьогодні в режимі відео-зв’язку відбулось засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС
опубліковано 09 жовтня 2020 року о 08:18

Сьогодні представники штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Мукачівської міської ради взяли участь у  позаплановому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі відеоконференц-зв’язку щодо розгляду наступних питань:

про стан епідемічної ситуації з поширення корона вірусної хвороби  COVID-19 у Закарпатській області;

про дотримання санітарного контролю за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, які стосуються суб’єктів господарювання,що проводять підприємницьку діяльність на адміністративно-териториальних одиницях регіону із встановленими рівнями епідемічної небезпеки з поширення коронавірусної хвороби COVID-19;

про організацію першочергових протиепідемічних заходів з локалізації осередку захворювання на COVID-19 у закладах освіти.

Керівником регіональної комісії визначені основні завдання, які необхідно виконувати:

суворе дотримання карантинних вимог у транспорті, закладах торгівлі, закладах освіти та у місцях масового скупчення людей;

дотримання маскового режиму населенням та сдотримання протиепідемічних заходів.

Визначені завдання для підрозділів поліції у Закарпатській області щодо проведення перевірки дотримання населенням, підприємцями, перевізниками, власниками закладів торгівлі та харчування карантинних та протиепідемічних норм.

Також нагадуємо що відповідно до рішення державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для міста Мукачева з 5 жовтня встановлено «ЖОВТИЙ» рівень епідемічної небезпеки з поширення   коронавірусної хвороби   COVID-19.

Шановні мукачівці та гості Мукачівської міської ОТГ! Дотримуйтесь карантинних та протиепідемічних норм! Дотримуйтесь маскового режиму, адже безпечне ставлення до санітарних норм може призвести до посилення карантину на території ОТГ і області.  З повагою та відповідальністю ставтесь не лише до себе, а й до тих, хто Вас оточує!  Бережіть себе та своїх близьких!