Сьогодні виділили для обороноздатності нашої держави ще 56 мільйонів гривень
Міська рада, опубліковано 05 травня 2022 року о 16:18

Це вже третій транш, який Мукачівська громада виділила для військових. Станом на сьогодні - це вже майже 100 млн. гривень. Зокрема, на 128-му бригаду - понад 74 мільйонів гривень.

Зараз у нас немає нічого важливішого, як те, щоб захисники України були забезпечені всім необхідним, щоб знищувати ворога на фронті. Жодні капітальні вкладення, жодні ремонти, жодні будівництва не матимуть значення, якщо росія досягне своєї мети і зробить нас рабами на нашій землі. Вся країна має працювати на перемогу!

Ми вдячні всім: бізнесу, волонтерам, людям, які жертвують свої кошти, час та зусилля для армії. Але органи місцевого самоврядування теж мають долучатися і включатися в роботу. Закликаю всі громади Закарпаття теж, у межах своїх можливостей, виділяти кошти для ЗСУ, батальйонів тероборони та добровольців. Все для перемоги, все для ЗСУ!

Всі разом ми зможемо подолати ворога!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!