Співачка Ірина Федишин знову виступить з концертом у Мукачеві!
Міська рада, опубліковано 18 квітня 2023 року о 08:38

У квітні на мукачівській сцені Палацу культури і мистецтв з яскравою концертною шоу програмою виступить відома українська співачка Ірина Федишин.

Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських і навіть європейських глядачів. Її пісні активно ротуються на всіх радіостанціях, а на концертах – завжди повні зали. Ірина Федишин є авторкою більшості пісень, які виконує. Сьогодні у її творчому доробку чимало яскравих кліпів.

Разом зі своєю прекрасною командою, Ірина Федишин ретельно продумує кожен свій виступ, щоб подарувати прихильникам найкращі враження і чудовий настрій. Тому кожен її концерт перетворюється на феєричне свято - яскраве шоу з колоритними костюмами, неординарною сценографією, цікавими танцями, видовищними постановками номерів і світловим шоу.

У програмі:

• нові та знані хіти
  • прем’єри
  • вражаюче шоу

25 квітня Палац культури та мистецтв о 19:00.

Замовити та купити квитки на концерт Ірини Федишин можливо онлайн через інтернет, або у касі Палацу культури і мистецтв.