Співпраця управління муніципальної інспекції та поліцейських офіцерів громади
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 05 лютого 2021 року о 13:56

05 лютого 2019 року інспекторами групи швидкого реагування Управління муніципальної інспекції було здійснено спільне нічне патрулювання разом з Поліцейськими офіцерами громади. В ході спільної міжвідомчої співпраці, було здійснено заходи:

• профілактичні бесіди з керівництвом, продавцями та покупцями Логойдівського ринку з приводу дотримання карантинних заходів, встановлених Постановою КМУ №1136;
  • профілактичні бесіди з раніше судимими особами з метою запобігання повторного вчинення протиправних діянь;
  • здійснено виїзд на місце ймовірного скоєння злочину - вбивства, про що повідомлено громадянином на лінію 102;
  • здійснено спільний нічний рейд біля заводу "Флекстронікс" з метою виявлення торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями у невстановлених місцях і без відповідної дозвільної документації.

За результатами міжвідомчої співпраці складено 2 адміністративні протоколи про недотримання карантинних заходів в громадських місцях, перебування без засобів індивідуального захисту (захисних масок), передбаченого ст. 44-3 КУпАП. Складено адміністративний протокол за торгівлю алкогольними та слабоалкогольними напоями, та вилучено близько 220 пляшок пива різних марок та 27 пляшок горілки.