Стартував І-ий етап конкурсу проєктів Бюджету громадських ініціатив Мукачівської міської територіальної громади 2022
Відділ економіки, опубліковано 01 квітня 2021 року о 10:21

Сьогодні,  1-го квітня, стартував новий конкурс проектів в рамках Бюджету громадських ініціатив 2022.

Нагадуємо, що авторами проєктів можуть бути мешканці Мукачівської міської територіальної громади, які на момент реєстрації досягли 14-річного віку. Конкурс поширюється на всі населені пункти Мукачівської міської територіальної громади, а саме на місто Мукачево та села : Дерцен, Лавки, Нижній Коропець, Нове Давидково, Павшино, Шенборн, Доробратово, Горбок, Завидово, Залужжя, Ромочевиця, Ключарки, Макарьово, Барбово, Негрово, Пістрялово та Форнош.

Ознайомитися з нормативною інформацією щодо конкурсу можна на офіційному сайті Мукачівської міської ради за посиланням

Завантажити анкету

Посилання на платформу для реєстрації проєктів БГІ: Громадський бюджет (e-dem.ua)

Платформа підтримує авторизацію мешканців за допомогою електронних сервісів BANK-ID та ЕЦП. Ознайомитися з інструкцією для реєстрації проєктів на платформі можна за посиланням.

Посилання на анкету для реєстрації проєкту на платформі E-DEM

Рекомендуємо, перед реєстрацією проєкту заповнити форму у форматі *.doc і після заповнення всієї інформації скопіювати до електронної форми.

Також, наголошуємо, що для реєстрації проєктів необхідні підписи підтримки: для малих проєктів – 25, для великих – 50, які є складовою частиною форми та подаються разом з паперовим екземпляром через ЦНАП для реєстрації та перевірки на відповідність положенню.

Якщо у вас є цікаві ідеї, але маєте питання як її оформити та подати на конкурс – звертайтеся до відділу економіки на електронну адресу u.ekn@mukachevo-rada.gov.ua. Крім того, для спілкування можна використовувати сторінку відділу економіки в мережі Фейсбук або спеціально створену групу.