Суд підтвердив законність постанови інспектора з паркування, винесену за порушення правил зупинки авто
Юридичний відділ, опубліковано 20 квітня 2022 року о 14:15

Рішенням Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області від 14 квітня 2022 року відмовлено у задоволенні позову про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення правил зупинки транспортних засобів, що вчинено у місті Мукачеві.

Так, інспектором з паркування було винесено постанову щодо місцевої мешканки за зупинку автомобіля ближче 10 метрів від пішохідного переходу на вулиці Ринковій. Не погодившись із таким рішенням уповноваженої особи, мукачівка звернулася за захистом своїх прав до суду. Однак, суддя дійшов до висновку, що розміщення автомобіля на відстані менш як 10 метрів від пішохідного переходу чітко підтверджується наданими виконавчим комітетом Мукачівської міської ради доказами, а тому відхилив усі доводи позивачки щодо її невинуватості та не здійснення інспектором належного фіксування правопорушення.

Звертаємо увагу на те, що Правилами дорожнього руху заборонена, зокрема, зупинка транспортних засобів на пішохідних переходах і ближче 10 метрів від них з обох боків, крім випадків надання переваги в русі (пп. «г» п. 15.9. вказаних Правил).