Свято День матері
Служба у справах дітей, опубліковано 07 травня 2021 року о 14:28

День матері - одне з найсвітліших і найрадісніших весняних свят. Це прекрасне свято запроваджено на честь усіх матерів: і тих, хто народив дітей, і тих, хто лише збирається стати мамою, і тих, хто виховує дітей, залишених батьківської опіки. В Україні День матері традиційно відзначають у другу неділю травня. Цього дня прийнято вітати мам,  дякувати їм за турботу, любов і терпіння.

Особливо хочеться вшанувати мам, які подарували дітям, залишеним батьківського піклування, можливість зростати в родинному оточенні, відчувати тепло материнської любові і турботи. Це 44 усиновлювачки, 59 опікунів, 6 прийомних мам та 6 матерів-вихователів, які проживають на території Мукачівської міської територіальної громади і виховують 185 дітей.

Вітаємо всіх дорогих Мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, любов і відданість. Велике Вам спасибі! Довгих і щасливих Вам років життя!