Свято крафтового пива в Мукачеві набирає обертів: день 2 найпопулярнішого фесту «Варишське пиво»
Міська рада, опубліковано 21 серпня 2021 року о 19:30

Тут наливають пиво із 15 кращих крафтових броварень Закарпаття

Цього року пивовари привезли на фестиваль понад 50 сортів хмільного. Щодня фестивальне містечко працюватиме з 11-ої години дня й по 11-ту вечора.

Сьогодні, о 18.00 відбулося офіційне відкриття фестивалю за доброю традицією Мукачівський міський голова відкоркував першу діжку з пивом і хмільний напій розіллють усім гостям свята. На відвідувачів чекають «пивні забави», турніри та чимало розваг.  О 19.00 годині розпочнеться святковий концерт, на головній сцені фесту виступлять такі відомі виконавці як «Rock-H», «Чаламада» та співачка «Verba».

Варишське пиво збирає поціновувачів хмільного напою вже вп’яте, він триватиме 4 дні

Зустрічаємось у парку «Центральний».